Logo

KUPUVAM CAMEC ELAN 410

Број на оглас: 3505867 | Објавен на: 27.03.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

600 €
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се бара


kupuvam camec elan 410 vo fabricka sostojba so ili bez prikolka cena po dogovor

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач