Logo

Casovnik casio original

Број на оглас: 3505920 | Објавен на: 18.02.2020, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Casovnikot e original, casio vodootporen 100m. Nov casovnik.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач