Logo

Asus Laptop na Delovi

Број на оглас: 3505931 | Објавен на: 25.09.2020, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 20 €

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptopot e Defekt se Prodava na Delovi


Wifi card
Kuler
Baterija
Polnac
Kuler

I drugi sitni delovi.

Info na broj ili Viber

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Delcevo

Потврден огласувач