Logo

Stereo sistem od 4 elementi SIEMENS RV340 R6 430W

Број на оглас: 3505984 | Објавен на: 14.02.2020, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Pojacalo, tuner, dek i CD fabricka sostojba

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ljubco

Потврден огласувач