Logo

SE PRODAVA ZEMJISTE

Број на оглас: 3505987 | Објавен на: 30.05.2020, 02:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 17200 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zemjiste so povrsina od 17.200 m2 vo atarot megju kvasarata i s poesevo tel: 078 331 892 i 075 215 803

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач