Logo

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI

Број на оглас: 3506014 | Објавен на: 24.07.2020, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektno zacuvana ALHAMBRA donesena od Italija. Ful oprema. Kupena od prv gazda vo Italija. Inf.078600222.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Joce

Потврден огласувач