Logo

POLO CLASSIC 1.9SDI

Број на оглас: 3506019 | Објавен на: 04.09.2020, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.289 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba motor raboti perfektno stegnato na prednica. Reg. Do juni 2021. Novi gumi aluminski bandasi ekstra sostojba

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Joce

Потврден огласувач