Logo

Метални декоративни панели, настрешници, перголи....

Број на оглас: 3506038 | Објавен на: 29.05.2020, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Огради

Вид на оглас: Се продава


Изработуваме метални декоративни панели, алуминиумски огради и гелендери, стаклени балкони, натстрешници, украсни фасади. На ЦНЦ плазма сечеме перфориран лим во било кој облик по ваша желба. Контакт 070-257-529, 075-254-838, 075-233-998

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ѓорѓи Христовски

Потврден огласувач