Logo

opel vektra 20 dizel

Број на оглас: 3506201 | Објавен на: 02.08.2020, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo dobra sostojba

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 m

Потврден огласувач