Logo

audi a3 sportback 1.9 na delovi ili celo

Број на оглас: 3506325 | Објавен на: 28.06.2020, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo top sostojba extra socuvano so desen volan moze na delovi ili celo za sve sto vi treba na brojot 078-268-198 ili075-721-721

 XxX