Logo

Светлечка реклама

Број на оглас: 3506334 | Објавен на: 23.05.2020, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.800 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава двострана светлечка реклама од термоформиран плексиглас, димензии 75х75х18цм. Во цената е вклучен и принт по ваш избор. Контакт 070-257-529, 075-254-838, 075-233-998

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ѓорѓи Христовски

Потврден огласувач