Logo

OPEL ASTRA 1.7CDTI 101KS=BALKANAUTO CARS=

Број на оглас: 3506567 | Објавен на: 15.02.2020, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Огласи од: BAKANAUTO KARS

BAKANAUTO KARS

kacanicki pat avto plac INTEGRA
Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 BAKANAUTO KARS

Потврден огласувач