Logo

ИЗНАЈМУВАЊЕ СТАНОВИ ВО СТРУМИЦА

Број на оглас: 3506749 | Објавен на: 16.09.2020, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2008

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Drvarska

Цена: 15.000 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува стан нов 60м2
Станот се изнајмува за подлог период од 6 месеца,идеален за едно или две лица
Цена 15.000 денари
Тел 078-807-776

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 qqq

Потврден огласувач