Logo

TOYOTA RAV 4 2.2 D4D uvozz 100 kw 4x4 08 godina

Број на оглас: 3506865 | Објавен на: 03.06.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

8.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektno vozilo bez ni edna mana
Mk tabli
Originalna prva boja
Original KM
Reg do 12 2020 so zelen karton
Komplet servisirano

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач