Logo

🇨🇭FORT FIESTA 1.4 BENZIN 🇨🇭

Број на оглас: 3506871 | Објавен на: 21.02.2020, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.500 €

2.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA
FORT FIESTA
1.4 BENZIN
UVOZZ🇨🇭🇨🇭🇨🇭
4 GUMI ZIMSKI
131500 KM SO SERVISNA KNISHKA
KLIMA
BEZ ZAMENA
INFO:071 951 826

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Vullnet

Потврден огласувач