Logo

Се бара персонал за работа во ресторан

Број на оглас: 3506897 | Објавен на: 02.04.2020, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Основно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Шанкер 1
Келнери 2 (познавање на Англиски јазик)
Помошник во кујна 2
Главен готвач 1

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач