Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2008 SUPER SOSTOJBA

Број на оглас: 3506909 | Објавен на: 25.02.2020, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw golf 5 1.9 Tdi 105 ks 77 kw 2008 godina vo odlicna sostojba sega e uvezen plateni se site davacki do registracija United oprema cena po dogovor.
BEZ ZAMENI!!!

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач