Logo

tiko tico raketi Novi glanc isve drugo ima

Број на оглас: 3506923 | Објавен на: 29.07.2020, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam raketi Novi za tikovci i drugi delovi ima sve ponajniski ceni eftino i racki nadvoresni Novi svee ima

 Кратово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач