Logo

NOV STAN VO CENTAR

Број на оглас: 3506924 | Објавен на: 14.02.2020, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 53 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Makedonski Prosvetiteli bb

Цена: 62.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e nov, istocen, na prv kat. Ima komplet kupatilo, blinor vrata, kvalitetna vnatresna i nadvoresna dograma, nadvoresni roletni i dr.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач