Logo

СЕ ПРОДАВА тракторска приколка МИК

Број на оглас: 3506932 | Објавен на: 27.03.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава тракторска приколка МИК.ви одлочна состојба.повеќе инфо на моб:075766860 Илија

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 misko

Потврден огласувач