Logo

STAN nad RAMSTOR

Број на оглас: 3506945 | Објавен на: 23.02.2020, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 47 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: Jane Sandanski bb

Цена: 39.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e nov , polunamesten ( klima, kujna, zid so bunja i dr ) .

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач