Logo

iPhone 11 128GB Black Nov Neotpakuvan

Број на оглас: 3507097 | Објавен на: 29.03.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 11

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


iPhone 11 128GB.
Black.
4GB Ram.
Nov Neotpakuvan kupen na 07.02.2020.
So nova garancija.
Raboti samo na A1 so moznost za dekodiranje posle 23 meeseci.
Mozna zamena samo so iPhone.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ferad

Потврден огласувач