Logo

Samsung Galaxy s9 edge DUOS

Број на оглас: 3507117 | Објавен на: 15.02.2020, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy s9 edge duos

Боја: Purple

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy s9 edge duos so 6 meseci garancija + zastitna maska 360°. Povekje informacii na 078941299

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Blagica

Потврден огласувач