1 / 4
Фискален мобилен апарат
7.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2020 09:54

Ресен

Се продава фискален мобилен апарат SYNERGY SY47, воопшто не користен. Ја купивме пред 1 година мислејќи дека ќе работиме со готовински плаќања, но нашите услуги исклучиво ги наплаќаме електронски и апаратот воопшто не е ползуван. Потребна е префискализација.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Васко Цветковски
Потврден огласувач
077878198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам