Logo

RETRO ORGANA "SOLINA"-F110/ Amsterdam-1972god. 957

Број на оглас: 3507369 | Објавен на: 16.02.2020, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 160 €

170 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Вид на оглас: Се продава


VINTAGE & RETRO
Дворедна органа "SOLINA"-F110-, изработена 1972 год./Амстердам, Холандија...

Органата е убаво сочуван колекционерско - декоративен инструмент...
Можна замена за електрична гитара со ( или без) гитарско појачало...

Повеќе инфо може и на Viber 070 350 253

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Skopje

Потврден огласувач