Logo

VILUSKAR DAEWOO 2.5 TON PLIN

Број на оглас: 3507466 | Објавен на: 28.11.2020, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: DAEWOO TRIPLEX
Model: G25 PLIN
God na Proizv: 2000
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 4300 mm
Pomak Levo Desno


WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 VILUSKARI

Потврден огласувач