Logo

LIEBHERR A904 Litronic 2000g

Број на оглас: 3507476 | Објавен на: 22.02.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 27.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba uvoz od DE
BEZ ZAMENI
078373622 Ivan

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач