Logo

Huawei

Број на оглас: 3507478 | Објавен на: 14.02.2020, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Nexus

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 130 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Huawei Nexus mnogu socuvan ekstra cena.

 VW

Потврден огласувач