Logo

VILUSKAR DAEWWO 1.5 TON PLIN -240

Број на оглас: 3507482 | Објавен на: 26.11.2020, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


ID : 240
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: Daewoo
Model: G15 PLIN
God na Proizv: 2001
Nosivost: 1500 Kg
Visina na diganje: 3600 mm
Pomak Levo Desno
Novi gumi


WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 VILUSKARI

Потврден огласувач