Logo

PS4 novo

Број на оглас: 3507535 | Објавен на: 22.11.2020, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


PS4 e nova....neodpakuvana...so edna racka i fifa 2020...

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 nasi

Потврден огласувач