Logo

Xiaomi redmi 5 plus

Број на оглас: 3507586 | Објавен на: 27.02.2020, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Xiaomi redmi 5 plus

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 6.000 МКД

6.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Telefonot e socuvan ima zastitan maska so nego i zastitna folija ima edna godina garancija kupen e od Vip
Mozna e i zamena

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач