Logo

Honda CRF 450

Број на оглас: 3507658 | Објавен на: 21.02.2020, 13:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2006

Модел: CRF 450

Километри: 450000

Цена: 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Dojdi probaj ke vidis kakva sostojba

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Stojancho

Потврден огласувач