Logo

Audi A6 ULTRA

Број на оглас: 3507727 | Објавен на: 26.05.2020, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 17.000 €

18.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2.0tdi 2012 170 000km cela servisna istorija vo ovlasten servis ima mnogu oprema letni i zimni gumi
Za podetalni informacii na tel
BEZ ZAMENI VE MOLAM

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxx

Потврден огласувач