Logo

Ohrid Centar na 40 metri do Plostad

Број на оглас: 3507794 | Објавен на: 23.05.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар на Охрид, веднаш до поштата, на 40м до плоштад, езеро и влезот во стариот дел на градот, одма до ноќниот клуб Куба либре-Хавана. Располагаме со студија и апартмани. Комплетно се опремени со: клима , ТВ со кабловска, бесплатен интернет, паркинг, фен, крпи , пешкири , чаршафи,балкон...
Цените се по договор во зависност од должината на престојот и периодот. инфо 071 855 800

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Gjore

Потврден огласувач