Logo

Се продава Камион Man TGL

Број на оглас: 3507942 | Објавен на: 07.08.2020, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Камион Man TGL 8180 произведен 2007 во одлична состојба и регистриран. Има сопствена рампа за утовар и истовар на стока погоден за секаков вид на транспорт. За подетални информации јаветесе на 071 205 342 и 071 205343. Moже замена единствено за камион со систем за ладење.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Игор