Logo

Bandazi 5x100/15" so gratis polovni gumi

Број на оглас: 3507947 | Објавен на: 25.05.2020, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 185

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 750 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


**4 bandaza 5x100/15"**
***so gumi prodavam/menuvam***
Telefon: 076/225-153
__________________________________
- 4 bandaza 5x100/15"
Dokolku zemete 1 bandaz=1.000 denari, 2 bandaza=1.500 denari, 3 bandaza 2.300 denari, 4 bandaza 3.000 denari...FIKS
2 gumi se gratis....besplatni
___________________________________
Moze ZAMENA
za drugi odlicni gumi so ili bez bandazi, moze i so moja doplata
&&&&&&___________________&&&&&&

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 zoranco

Потврден огласувач