Logo

Opel Corsa 1.3 cdti

Број на оглас: 3507974 | Објавен на: 04.04.2020, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa 1.3 cdti registrirana cela godina komplet servisirana komplet 4 novi gumi!!!
2800evra krajna
075-644-013
075-644-013
075-644-013
075-644-013
075-644-013

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач