Logo

Masina za perenje alista

Број на оглас: 3508274 | Објавен на: 14.02.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mashina za perenje alista Quadro model WM-A4042. Vo ispravna sostojba. Cena 5000 den. Moze da se vidi i podigne od Kavadarci. Kontakt Sashko 071250032.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач