Logo

Стан во Областа

Број на оглас: 3508295 | Објавен на: 06.04.2020, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам наместен стан во Областа. Топол, југоисточен и на 5 минути од Широк Сокак со прекрасен поглед и мирна околина. Цена по договор.
За повеќе информации јавете се на 075274570

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач