Logo

Aliminski bandazi so gumi

Број на оглас: 3508306 | Објавен на: 07.04.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 60

Дијаметар на гума: 16

Цена: 1 €

230 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se dobri ne se krivi nitu praveni so skoro novi gumi

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nikolce

Потврден огласувач