Logo

BMW 320D 163HP 2.0

Број на оглас: 3508458 | Објавен на: 08.02.2020, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.900 €

6.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hitno! Poradi zaminuvanje vo stranstvo
Се продава BMW 320d 163hp, произведена 2006 година, 12-ти месец.
Регистрирана до Јануари 2021!!!
Колата има два ОРИГИНАЛ BMW клуча! Колата е без никаков проблем! -Start & Stop систем -GPS навигација -темпомат -ауто светла (сензор за светло) -сензор за дожд -команди на волан -греачи на седишта -дво-зонска клима -дво зонски преден потпирач за рака, исто така и назад -автоматско затемнување на ретровизори -Темни стакла, хемиско и керамичка заштита -CD и AUX за песни -внатрешно лед светло -автоматско подесување на висина на светла -прскалки за чистење на фарови.
Колата е како на сликите така и во ЖИВО! Може да се провери каде сакате. По колата нема никакво вложување!! Повеќе информации на 078-298-155

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач