Logo

VW New Beetle 1.9 TDI 66KW Extra Kola

Број на оглас: 3508556 | Објавен на: 16.02.2020, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: New Beetle

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.300 €

2.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW New Beetle 1.9 TDI 66 KW
2000god
240.000km
Servisirana ulje filtri kaisi
Registrirana cela god
Novi zimski i letni gumi
Klima, grejaci na sedista
Cena 2300e ima prostor za dogovor
Kontakt 074 231 431

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Milosh

Потврден огласувач