Logo

Se izdava stan na Bul.Gevgelija

Број на оглас: 3508584 | Објавен на: 02.07.2020, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 75 m²

Греење: Дрва

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Запад

Цена: 150 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava stan na ul.Bul.Gevgelija (kaj Ruse komerc), so povrsina od vkupno 75 m², se sostoi od dnevna soba, trpezarija, kujna, spalna soba, hodnik, terasa, kupatilo i podrum. Stanot e na prvi sprat zapadna strana i se izdava za podolg period. Informacii na telefon 071251774.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 M.M

Потврден огласувач