Logo

PEUGEOT 308 1.6HDI 2010 GOD

Број на оглас: 3508688 | Објавен на: 18.02.2020, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.400 €

5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


premeneti rebrast i zategaci,vodna pumpa, klinest kais so sategaci pred 1000 km.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач