Logo

Ford mondeo

Број на оглас: 3508818 | Објавен на: 14.02.2020, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hitno se prodava full oprema se si raboti

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач