Logo

Prodavam duplikator i mlin za melenje na seker

Број на оглас: 3508820 | Објавен на: 30.06.2020, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam duplikator Homogenizator so mesac full inox nov neupotrebuvan 250 kg od Radomed Leskovac i Mlin za melenje na seker nov neupotrebuvan 180 - 200 kg na cas.

 Vasko

Потврден огласувач