Logo

ASUS 21.5 inch 1920x1080 60Hz Monitor so DVI adapter

Број на оглас: 3508833 | Објавен на: 21.02.2020, 02:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

3.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ASUS VS228DE monitor, doagja so kabel za napon i VGA kabel so DVI adapter za 60Hz 1920x1080. Ima prostor za dogovor vo cenata :)

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач