Logo

Samsung s10

Број на оглас: 3508839 | Објавен на: 25.02.2020, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S10

Боја: Blue

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung s10 kako nov,od Ch ,koristen 3 meseci
Sledi so polnac i slusalki!!!bezz zameni

 /

Потврден огласувач