Logo

muta gorenje

Број на оглас: 3508884 | Објавен на: 15.02.2020, 00:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


muta kako od fabrika so 8 konja motor, donesena od slovenija koristena smo za cistenje sneg ima i orginal benzinski motor.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Grozde

Потврден огласувач