Logo

BMW 320D Compact m-pacet individual

Број на оглас: 3508903 | Објавен на: 07.08.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 320D compact M-pacete individual kolata e vo odlicna sostojba donesena od svajcarija za poveke javete se na 071778661.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Cufii

Потврден огласувач